Medlemsfordele

Som medlem af Spiritiums cocktailklub, bliver du samtidig en del af vores fordelsklub, hvor du får adgang til en række fordele hos producenter og cocktailbarer samt særlige Spiritium-rabatter, konkurrencer og invitationer til unikke events for “members only".
Du får blandt andet adgang til følgende fordele*:
  • Special tilbud og give-aways
  • Invitation til vores members-only events
  • Unikke prøver på spiritus og gourmet snacks
  • 'Henvis en ven'-program 
  • Shakersæt til 199 kr.
  • 20% rabat på frugtskiver.dk
  • 20% rabat på Høstet havntornmarmelade (høstet.dk)
  • 15% rabat på Sorring Bær (sorringbaer.dk)
  • 15% rabat på Njord Gin (njordgin.com)
  • 10% rabat på Fary Lochan (farylochan.dk)
  • 10% rabat på Skotlander, Herbie & Queens (skotlander.dk)
  • 50 kr. rabat på Højer Gin (hojergin.dk)
  • 10% rabat på Radius Distillery (radiusdistillery.com)
  • 10% rabat på Mikkeller (shop.mikkeller.dk)
  • 20% rabat på Snaps Bornholm (snapsbornholm.com)
  • 20% rabat på Bad Company (www.badcompanycph.com)
  • 20% rabat på Rebæl (www.rebael.dk)
  • 15% rabat på Phantom Spirits (www.phantom-spirits.com)
  • 15% rabat på Njord Gin (njordgin.com)
  • Fri fragt på Wild Distillery (wilddistillery.dk)
  • 50% på Brass Monkey indtil kl. 24.00
  • 20% rabat på Spiritium cocktailworkshops

Vi arbejder hele tiden på at etablere nye samarbejdsaftaler og der kommer nye medlemsfordele til hver måned. Nye medlemsfordele annonceres på mail til vores medlemmer.

Er du medlem, så kan du se alle dine medlemsfordele på 'Min Konto'-siden, hvor det også fremgår, hvordan du gør brug af fordelene.

*Fordele optjenes løbende, men de fleste fordele er allerede tilgængelig på første niveau.